Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com 8-Port HDMI KVM Switch met 1U Rackmontage Kit, 4K 60Hz HDMI 2.0, Drukknop & Hotkey Scha
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech.com 8-Port HDMI KVM Switch biedt een flexibele oplossing voor het beheren van maximaal 8 computers vanaf één werkstation. Met ondersteuning voor 4K 60Hz HDMI 2.0 video, USB-muis en -toetsenbord, kan deze compacte switch-oplossing in een 1U-rackmontage worden geïnstalleerd. Gebruikers kunnen schakelen tussen computers met behulp van drukknop- of sneltoetsfuncties, waardoor een efficiënt multitasken mogelijk is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 8 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 |
| Aansluiting video | HDMI |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 65030907231 |
| Vendorcode | R8AH202-KVM-SWITCH |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | Federal Communications Commission (FCC), Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Zink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Output current | 3 A |
| Spanning | 12 V |
| Stroom | 1 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 36 W |
| Type stekker | Type M |
| Voeding | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 164 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Gewicht | 1500 gram |
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rekbevestigingspakket | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| drukknop | ✓︎ |
| IP control | ✖︎ |
| Rack-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | HDMI |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal computers | 8 |
| HDMI uit | 8 x |
| Aantal microfooningangen | 8 |
| Aantal poorten USB 2.0 Type-B | 8 |
| Aantal USB-poorten console | 4 |
| Console-poorten | 3.5mm hoofdtelefoon, HDMI, USB A |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele soorten stopcontacten | AU, EU, UK, US |
| Data transfer snelheid (max) | 0,48 Gbit/s |
| Doorgelust | ✖︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 73905 uur |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Scaninterval | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiokanalen | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sneltoetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030907231 |
| Vendorcode | R8AH202-KVM-SWITCH |
| Artikelnr | 1164023 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯