Je bent nog niet ingelogd
ATEN 2-poorts USB 4K HDMI Dual-Display KVMP-switch (kabels inbegrepen)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De ATEN 2-poorts USB 4K HDMI Dual-Display KVMP-switch biedt een efficiënte oplossing voor het beheren van twee computers vanuit één werkstation. Met ondersteuning voor resoluties tot 5120 x 1440 pixels via HDMI-verbindingen levert het apparaat beeldkwaliteit voor dubbele monitoren. De switch ondersteunt USB-muis- en toetsenbordaansluiting, evenals 2 USB 2.0-poorten voor aanvullende randapparatuur. Dit compacte KVM-apparaat met inbegrepen kabels vereenvoudigt uw werkplek en minimaliseert de benodigde periferals.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 2 |
| Maximum resolutie | 5120 x 1440 |
| Aansluiting video | HDMI |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 4710469349874 |
| Vendorcode | CS742H-AT-G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | Dual QHD |
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomverbruik (typisch) | 3,63 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 81.7 mm |
| Diepte | 202,3 mm |
| Gewicht | 1210 gram |
| Hoogte | 25 mm |
| Verpakkingsvolume | 5550,101932032 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | HDMI, USB Type-A naar USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 32819,225200128 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| drukknop | ✓︎ |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | HDMI |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal computers | 2 |
| HDMI uit | 2, 4 x |
| Aantal poorten USB 2.0 Type-B | 2 |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| Aantal USB-poorten console | 2 |
| Console-poorten | HDMI, USB A, 3.5mm hoofdtelefoon |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hot-plug ondersteuning | ✓︎ |
| Scaninterval | 1, 3, 4, 5, 8, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 70, 80, 90, 99 s |
| Upgraden van firmware mogelijk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 5120 x 1440 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rubberen voetjes | ✓︎ |
| USB-hub | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sneltoetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710469349874 |
| Vendorcode | CS742H-AT-G |
| Artikelnr | 1168040 |
| Merk | Aten |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
