Je bent nog niet ingelogd
Digitus DS-12856 USB-C 3.0 Dual HDMI KVM-switch, 2-poorts, 4K60Hz
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
❮
❯
De Digitus DS-12856 USB-C 3.0 Dual HDMI KVM-switch biedt controle over twee computers via één toetsenbord en muis. Met ondersteuning voor maximaal 3840 x 2160 resolutie zorgt deze switch voor scherpe beeldkwaliteit op uw monitoren. De dual HDMI-aansluiting maakt verbinding met meerdere displays mogelijk. Drie USB 3.2-Gen1 Type A-poorten bieden snelle dataoverdracht en aansluiting van periferals. Ideaal voor kantoren en werkplekken waar efficiënt schakelen tussen systemen essentieel is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 2 |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 |
| Aansluiting video | HDMI |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 3 x |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4016032506577 |
| Vendorcode | DS-12856 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Externe adapter | ✓︎ |
| Stroomvoorziening via USB | ✓︎ |
| Voeding | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 135 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Gewicht | 227 gram |
| Hoogte | 30 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting video | HDMI |
| Aantal computers | 2 |
| HDMI uit | 6 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 3 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 3 |
| Audio-aansluitingen | ✓︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-connectortype | USB Type-C, USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Data transfer snelheid (max) | 18 Gbit/s |
| HDCP | ✓︎ |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| USB-hub | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandsbediening inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032506577 |
| Vendorcode | DS-12856 |
| Artikelnr | 1169324 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯