Je bent nog niet ingelogd
ATEN CS782DP Zwart KVM-switch
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De ATEN CS782DP Zwart KVM-switch is een praktische oplossing voor het beheren van twee computers vanaf één werkplek. Dit apparaat ondersteunt een maximale resolutie van 4096 x 2160, wat uitstekend geschikt is voor gedetailleerd werk. De switch beschikt over DisplayPort-verbindingen voor video en USB-aansluitingen voor zowel muis als toetsenbord. Met deze KVM-switch kunt u moeiteloos schakelen tussen uw computers en uw peripherals efficiënt organiseren, wat uw werkproductiviteit vergroot.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 2 |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2017 |
| EAN | 4719264643644 |
| Vendorcode | CS782DP |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | 4K Ultra HD |
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 5 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 2,18 W |
| Voeding | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 93 mm |
| Diepte | 93.7 mm |
| Gewicht | 543 gram |
| Hoogte | 26.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rack-montage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Aantal computers | 2 |
| DisplayPort uit | 2 x |
| Aantal microfooningangen | 1 |
| Aantal poorten USB 2.0 Type-B | 2 |
| Audio-aansluitingen | ✓︎ |
| Console-poorten | 3.5mm hoofdtelefoon, DisplayPort, USB A |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scaninterval | 3, 5, 10, 20 s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sneltoetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videobandbreedte | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719264643644 |
| Vendorcode | CS782DP |
| Artikelnr | 1663540 |
| Merk | Aten |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
With the ever-growing demand for higher video quality and the evolution of DisplayPort technology, 4K-enabled computers and displays are now widely adopted in visually-intensive and commercial applications. Offering up to 4K resolution, the ATEN CS782DP is at home amongst these demanding scenarios and technological advancements.
The ATEN CS782DP 2-Port USB DisplayPort KVM Switch features 4K video resolution and allows users to access two 4K-enabled computers from a single USB keyboard, USB mouse, and DisplayPort video console.
Doing so with ease, the CS782DP provides three convenient switching methods â“ using a remote port selector, mouse, or hotkeys for flexible access to any computer connected to the installation. The product even provides premium audio support for a complete multimedia solution. To round off the entire experience, the streamlined, space-saving design of CS782DP also makes it ideal for any working environment.
With its rich feature set, the CS782DP is designed to surpass all requirements in graphic design, animation, and video-editing applications.
The ATEN CS782DP 2-Port USB DisplayPort KVM Switch features 4K video resolution and allows users to access two 4K-enabled computers from a single USB keyboard, USB mouse, and DisplayPort video console.
Doing so with ease, the CS782DP provides three convenient switching methods â“ using a remote port selector, mouse, or hotkeys for flexible access to any computer connected to the installation. The product even provides premium audio support for a complete multimedia solution. To round off the entire experience, the streamlined, space-saving design of CS782DP also makes it ideal for any working environment.
With its rich feature set, the CS782DP is designed to surpass all requirements in graphic design, animation, and video-editing applications.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
