Je bent nog niet ingelogd
ATEN CS82U
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De ATEN CS82U is een compacte KVM-switch die het beheren van twee computers vereenvoudigt. Met ondersteuning voor resoluties tot 2048 x 1536 en zowel USB-toetsenbord- als -muisaansluitingen, biedt deze switch een efficiënte oplossing voor gebruikers die hun systemen snel en eenvoudig willen schakelen. Dankzij de twee extra USB 2.0-poorten kan de switch ook worden gebruikt om randapparaten aan te sluiten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 2 |
| Maximum resolutie | 2048 x 1536 |
| Aansluiting video | VGA |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 4710423777002 |
| Vendorcode | CS82U |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | QXGA |
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 5 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 0,72 W |
| Voeding | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 88 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 869 gram |
| Hoogte | 55.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| drukknop | ✓︎ |
| Rack-montage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | VGA |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal computers | 2 |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| Aantal USB-poorten console | 2 |
| Console-poorten | USB A, VGA (D-Sub) |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DDC2B-ondersteuning | ✓︎ |
| Scaninterval | 3, 5, 10, 20 s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 2048 x 1536 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sneltoetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videobandbreedte | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710423777002 |
| Vendorcode | CS82U |
| Artikelnr | 171918 |
| Merk | Aten |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
• 2 Poorts PS/2 en USB KVM switch
• Voor het aansluiten van 2 computers op 1 toetsenbord, muis en monitor
• Inclusief 2 kabel sets
• Video resolutie: max 2048x1536
The CS82U PS/2-USB KVM Switch is a desktop control unit that allows users to access two computers from a single KVM console (PS/2 or USB keyboard and mouse, and VGA monitor). In addition, CS82U comes with ATEN's new Video DynaSyncâ„¢ technology, which eliminates boot-up display problems and optimizes resolution.
Setup is fast and easy; simply plug cables into their appropriate ports. There is no software to configure, no installation routines, and no incompatibility problems. Since the CS82U intercepts keyboard input directly, it will work on multiple computing platforms.
• Voor het aansluiten van 2 computers op 1 toetsenbord, muis en monitor
• Inclusief 2 kabel sets
• Video resolutie: max 2048x1536
The CS82U PS/2-USB KVM Switch is a desktop control unit that allows users to access two computers from a single KVM console (PS/2 or USB keyboard and mouse, and VGA monitor). In addition, CS82U comes with ATEN's new Video DynaSyncâ„¢ technology, which eliminates boot-up display problems and optimizes resolution.
Setup is fast and easy; simply plug cables into their appropriate ports. There is no software to configure, no installation routines, and no incompatibility problems. Since the CS82U intercepts keyboard input directly, it will work on multiple computing platforms.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
