Je bent nog niet ingelogd
ATEN US434 Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
3x
De ATEN US434 Zwart is een KVM-switch die vier computers met USB 3.2-Gen1 Type A-aansluitingen verbindt. Met deze switch kunnen gebruikers eenvoudig schakelen tussen meerdere systemen met slechts één set apparatuur, zoals een monitor, toetsenbord en muis. De compacte en elegante vormgeving maakt de US434 een handige oplossing voor kantoorruimtes of thuiswerkplekken waar efficiëntie en ruimtebesparing belangrijk zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
| EAN | 4719264643798 |
| Vendorcode | US434-AT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 36.6 mm |
| Diepte | 93.7 mm |
| Gewicht | 439 gram |
| Hoogte | 26.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afstandbedieningsfunctie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| Aantal USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-B poorten | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netstekker | Micro-USB Type-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719264643798 |
| Vendorcode | US434-AT |
| Artikelnr | 977400 |
| Merk | Aten |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
ATEN US434 is a 4-port USB 3.0 peripheral sharing device that allows users to share four USB devices between 4 different computers. US434 is USB 3.0 compliant, which can support data transfer rate up to 5Gbps and backwards compatible with USB 2.0 and USB1.1. It is perfect for high-bandwidth devices, such as USB docking stations or HD cameras.
In addition, US434 also features an external remote port selector that can simplify desktop layout, and select which computer needs to use the USB devices. With its compact and all-in-one design, you can create a space saving, convenient and productive work environment.
In addition, US434 also features an external remote port selector that can simplify desktop layout, and select which computer needs to use the USB devices. With its compact and all-in-one design, you can create a space saving, convenient and productive work environment.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
