Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com 2-poorts KVM switch met dubbele VGA 2 poorts USB 2.0 hub
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
De StarTech.com 2-poorts KVM switch met dubbele VGA biedt een eenvoudige manier om twee computers te beheren vanaf één werkplek. Met ondersteuning voor resoluties tot 1920 x 1200 en USB-verbindingen voor muis en toetsenbord, kan deze switch uw productiviteit verhogen. Daarnaast beschikt de switch over vier USB 2.0 poorten, waardoor u extra apparaten kunt aansluiten. Deze compacte en gebruiksvriendelijke oplossing is ideaal voor kantoor- of thuiswerkplekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal computers | 2 |
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 |
| Aansluiting video | VGA |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
| EAN | 65030860635 |
| Vendorcode | SV231DVGAU2A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | Full HD |
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, FCC, TAA, REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Output current | 1,5 A |
| Stroom | 0.6 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 18 W |
| Type stekker | Type M |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 104 mm |
| Diepte | 159 mm |
| Gewicht | 768 gram |
| Hoogte | 57 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IP control | ✖︎ |
| Rack-montage | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting video | VGA |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal computers | 2 |
| Aantal microfooningangen | 2 |
| Aantal poorten USB 2.0 Type-B | 2 |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| Aantal USB-poorten console | 4 |
| Audio-aansluitingen | ✓︎ |
| Console-poorten | 3.5mm hoofdtelefoon, USB A, VGA (D-Sub) |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 2 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gebruikers | 1 gebruiker(s) |
| Compatibele soorten stopcontacten | AU, EU, UK, US |
| Doorgelust | ✖︎ |
| Mean time between failures (MTBF) | 72000 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 1920 x 1200 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sneltoetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030860635 |
| Vendorcode | SV231DVGAU2A |
| Artikelnr | 991103 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Met deze USB KVM switch kunt u twee computers, elk met dubbele VGA-uitgangen, aansluiten op een werkstation met twee schermen. U kunt het werkstation omschakelen tussen elke computer alsmede twee extra USB-randapparaten en 3,5 mm luidsprekers & microfoon.
Deze KVM switch biedt maximale productiviteit door ondersteuning van twee VGA-video-ingangen en twee verschillende computers. U hebt niet alleen toegang tot meerdere computers, maar kunt ook twee VGA-schermen op elke computer gebruiken voor het streamen van onafhankelijke content naar elk scherm, waardoor u kunt multitasken en uw productiviteit kunt vergroten. De VGA-poorten ondersteunen resoluties tot 1920x1200 voor maximale schermweergave.
Deze KVM switch is voorzien van dubbele video en ondersteunt uw toetsenbord en muis, samen met een 2-poorts USB hub voor twee extra randapparaten, waardoor deze bij uitstek geschikt is voor toegang tot twee aparte systemen via hetzelfde werkstation. Door ondersteuning van uw werkstation plus twee extra randapparaten is deze KVM switch ideaal voor serverbesturing, en vergemakkelijkt toegang tot meerdere computersystemen.
Deze 2-poorts KVM switch garandeert moeiteloze bediening via intuïtieve sneltoetsen. Het biedt een eenvoudige, maar uitgebreide oplossing voor de omschakeling tussen elke aangesloten computer en ondersteunt ook handbediening met de gemakkelijk toegankelijke knoppen aan de voorkant van de switch.
Maximale productiviteit met dubbele video
Deze KVM switch biedt maximale productiviteit door ondersteuning van twee VGA-video-ingangen en twee verschillende computers. U hebt niet alleen toegang tot meerdere computers, maar kunt ook twee VGA-schermen op elke computer gebruiken voor het streamen van onafhankelijke content naar elk scherm, waardoor u kunt multitasken en uw productiviteit kunt vergroten. De VGA-poorten ondersteunen resoluties tot 1920x1200 voor maximale schermweergave.
Toegang tot meerdere systemen
Deze KVM switch is voorzien van dubbele video en ondersteunt uw toetsenbord en muis, samen met een 2-poorts USB hub voor twee extra randapparaten, waardoor deze bij uitstek geschikt is voor toegang tot twee aparte systemen via hetzelfde werkstation. Door ondersteuning van uw werkstation plus twee extra randapparaten is deze KVM switch ideaal voor serverbesturing, en vergemakkelijkt toegang tot meerdere computersystemen.
Probleemloze bediening
Deze 2-poorts KVM switch garandeert moeiteloze bediening via intuïtieve sneltoetsen. Het biedt een eenvoudige, maar uitgebreide oplossing voor de omschakeling tussen elke aangesloten computer en ondersteunt ook handbediening met de gemakkelijk toegankelijke knoppen aan de voorkant van de switch.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯