Je bent nog niet ingelogd
ATEN CS1708I
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De ATEN CS1708I is een KVM-schakelaar uit de serie "Seriële switches" die het mogelijk maakt om via één scherm, toetsenbord en muis meerdere computers te bedienen. Deze compacte schakelaar beschikt over één LAN-poort en één USB 2.0-poort, en ondersteunt een maximale resolutie van 2048 x 1536 pixels. Met de hot-plug functionaliteit kunnen computers snel en eenvoudig worden aangesloten en geschakeld zonder dat het systeem opnieuw opgestart hoeft te worden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| USB 2.0 Poorten | 1 x |
| USB aansluiting | 1 |
| Maximum resolutie | 2048 x 1536 |
| Hot-plug ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 4710423776715 |
| Vendorcode | CS1708I-AT-G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HD type | QXGA |
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit RC4, RSA, SSL/TLS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 5.3 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 9,5 W |
| Voeding | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On Screen Display (OSD) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 437,2 mm |
| Diepte | 159,6 mm |
| Gewicht | 3,42 kg |
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | DC, KVM |
| Rekbevestigingspakket | ✓︎ |
| Snelle installatiehandleiding | ✓︎ |
| Software inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| drukknop | ✓︎ |
| Rack-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting muis | USB, PS/2 |
| Aansluiting toetsenbord | USB, PS/2 |
| Aansluiting | RJ-11, RJ-45, USB-A, VGA (D-Sub) |
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal computers | 128 |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| USB 2.0 Poorten | 1 x |
| Aantal USB-poorten console | 1 |
| Console-poorten | VGA (D-Sub) |
| USB aansluiting | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gebruikers | 32 gebruiker(s) |
| DDC2B-ondersteuning | ✓︎ |
| Doorgelust | ✓︎ |
| Hot-plug ondersteuning | ✓︎ |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Scaninterval | 1,255 s |
| Upgraden van firmware mogelijk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 2048 x 1536 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sneltoetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710423776715 |
| Vendorcode | CS1708I-AT-G |
| Artikelnr | 986085 |
| Merk | Aten |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Using KVM Switch on the NET, IT managers can manage servers via the Internet in real time.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯