Je bent nog niet ingelogd
ACT AV media extender set met dual USB-C switch. CAT6A. 100 meter
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
ACT AV media extender set met dual USB-C switch en CAT6A-kabel voor uitstekende AV-transmissie over lange afstanden. Dit KVM extender systeem ondersteunt twee HDMI-uitgangen met ondersteuning voor resoluties tot 4096 x 2160, ideaal voor professionele audio-video-installaties. Met een bereik van 100 meter en één Ethernet-verbinding biedt dit systeem flexibiliteit voor complexe AV-setups. De dual USB-C switch stelt u in staat eenvoudig tussen bronnen te schakelen voor geoptimaliseerde werkflowbeheer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| HDMI uit | 2 x |
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 8716065598636 |
| Vendorcode | AC7110 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Soort | AV-zender & ontvanger |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Operating voltage | 24 V |
| Type stroombron | DC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 180 x 95 x 23 mm |
| Transmitter afmetingen (WxDxH) | 180 x 95 x 23 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Montagebeugels meegeleverd | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 5 |
| HDBaseT-poort | ✓︎ |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Verbindingstechnologie | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbit/s |
| Chipset | Valens VS6320, DisplayLink DL-6950 |
| Extended display identification data (EDID) | ✓︎ |
| HDCP versie | 2.2 |
| Maximaal bereik | 100 m |
| Ondersteundende kabel types | Cat6a |
| RS-232 ingangspoorten | 1 |
| RS-232 uitgangspoorten | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065598636 |
| Vendorcode | AC7110 |
| Artikelnr | 1169811 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯