Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 84831 USB-kabel 0,15 m USB 2.0 USB A Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
De DeLOCK 84831 USB-kabel van 0,15 meter is een praktische keuze voor het verbinden van USB-apparaten. Met zijn compacte lengte en zwarte kleur is deze kabel geschikt voor uiteenlopende toepassingen. De USB 2.0-compatibiliteit zorgt voor betrouwbare data-overdracht. Deze kabel uit de categorie "Interne USB kabels" biedt een eenvoudige en efficiënte oplossing voor uw USB-connectiviteitsvereisten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Kabellengte | 0.15 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
| EAN | 4043619848317 |
| Vendorcode | 84831 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| AWG draad omvang | 28 |
| Geslacht connector | Vrouwelijk/Vrouwelijk |
| Kabellengte | 0.15 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 2 | USB A |
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619848317 |
| Vendorcode | 84831 |
| Artikelnr | 1061637 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze USB-kabel van Delock kan worden aangesloten op een vrije USB 2.0-aansluiting op het moederbord en breidt het systeem uit met een extra USB A-poort. De kabel is met name geschikt voor zelfgebouwde computersystemen.
Technische details
- Connector:
1 x 5-pins USB 2.0-connector (vrouwelijk)
1 x USB 2.0 Type-A female - Steekafstand: 2,00 mm
- Kabeldikte: 28 AWG
- Kabeldiameter: ca. 4 mm
- Vergulde connector
- Gegevensoverdrachtssnelheid tot 480 Mb/s
- Kleur: zwart
- Lengte inclusief connector: ca. 15 cm
Systeemvereisten
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer