Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 85528 USB-kabel USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) 0,25 m USB E USB C Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
De DeLOCK 85528 USB-kabel is een kabel met USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectiviteit. Met een lengte van 0,25 meter en een zwarte kleur is deze kabel geschikt voor diverse toepassingen. De kabel biedt een snelle dataoverdracht tussen apparaten met USB-C en USB-poorten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | DeLock |
| Kabellengte | 0.25 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4043619855285 |
| Vendorcode | 85528 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kabellengte | 0.25 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB E |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 4,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619855285 |
| Vendorcode | 85528 |
| Artikelnr | 1168646 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze kabel van Delock kan worden aangesloten op de interne USB 10 Gbps USB Type-E Key A-aansluiting van een moederbord of een PCI Express-kaart en kan worden gebruikt voor een USB Type-C™-verbinding.
Technische details
- Connectoren:
1 x USB 10 Gbps type-E Key A 20-pins mannelijk
1 x USB 10 Gbps USB Type-C™ mannelijk - Kabeldikte:
32 AWG datalijn
24 AWG stroomkabel - Kabeldiameter: ca. 4,5 mm
- Lengte inclusief verbindingsstukken: ca. 25 cm
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
❮
❯