Je bent nog niet ingelogd
ACT 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/UPC connectoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
ACT glasvezel patchkabel van 3 meter geschikt voor singlemode netwerkapplicaties. Deze gele OS2-kabel biedt betrouwbare verbindingen en is voorzien van SC/APC en LC/UPC connectoren voor optimale compatibiliteit. De kabel is gemaakt van LSZH-materiaal, wat laagsmokend en gifvrij is. Ideaal voor datacenters, telecommunicatie en professionele netwerkinstallaties waar hoogwaardige glasvezelverbindingen vereist zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Aansluiting type | SC |
| Fiber Standaard | OS2 |
| Kleur Product | Geel |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716065245936 |
| Vendorcode | RL8803 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ACT 0.5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/UPC connectore
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 12,95
ACT 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/UPC connectoren
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
ACT 1,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/UPC connectore
Kabellengte:
1.50 m
Bekijk vergelijking
€ 14,95
ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/UPC connectoren
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 14,95
ACT 3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/UPC connectoren
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
ACT 5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/UPC connectoren
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 16,95
ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/UPC connectoren
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 20,95
ACT 30 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC/APC en LC/UPC connectoren
Kabellengte:
30.00 m
Bekijk vergelijking
€ 28,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal vezels | 2 |
| Buitendiameter | 2 mm |
| Categorie | OS2 |
| Clipped | n kant |
| Connector A | SC male x2 |
| Connector B | LC male x2 |
| Connector type | LC, SC |
| Fiber type | Singlemode |
| Glasvezelkabel | Patchcord |
| IL gem. | 0.1 dB |
| IL max. | 0.2 dB |
| Kabelkleur | Geel |
| Kabellengte | 3 m |
| Kabelmantel | LSZH |
| Max. werktemperatuur | 60 C |
| Min. werktemperatuur | 20 C |
| Polishing A | APC8 |
| Polishing B | UPC |
| RL min. | 55 dB |
| Vezel diameter | 9/125 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065245936 |
| Vendorcode | RL8803 |
| Artikelnr | 147674 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
- Laser presision cleaving
- Grade A vezel
- UPC APC polish
Toon meer
Vergelijkbare producten