Je bent nog niet ingelogd
ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
De ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel is ontworpen voor professionele netwerktoepassingen. Deze duplex kabel beschikt over LC connectoren aan beide zijden en is voorzien van blauw gekleurde LSZH-mantel, wat zorgt voor brandveiligheid in gesloten ruimtes. De OM3 multimode vezels ondersteunen high-speed dataoverdracht over grotere afstanden dan standaard OM2-kabels. Met een lengte van 20 meter biedt deze kabel flexibiliteit bij de installatie in netwerkomgevingen. Ideaal voor datacenter- en serverruimteconfiguraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| Kabellengte | 20.00 m |
| Aansluiting type | LC |
| Fiber Standaard | OM3 |
| Kleur Product | Blauw |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716065229424 |
| Vendorcode | RL9620 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ACT 0,25 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
0.25 m
Bekijk vergelijking
€ 12,95
ACT 1,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
1.50 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
ACT 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 14,95
ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 19,95
ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 23,95
ACT 17 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
17.00 m
Bekijk vergelijking
€ 25,95
ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
20.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
ACT 22 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
22.00 m
Bekijk vergelijking
€ 29,95
ACT 25 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
25.00 m
Bekijk vergelijking
€ 32,95
ACT 27 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
27.00 m
Bekijk vergelijking
€ 34,95
ACT 30 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
30.00 m
Bekijk vergelijking
€ 36,95
ACT 35 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
35.00 m
Bekijk vergelijking
€ 41,95
ACT 40 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
40.00 m
Bekijk vergelijking
€ 45,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal vezels | 2 |
| Buitendiameter | 2 mm |
| Categorie | OM3 |
| Clipped | Beide |
| Connector A | LC male x2 |
| Connector B | LC male x2 |
| Connector type | LC |
| Fiber type | Multimode |
| Glasvezelkabel | Patchcord |
| IL gem. | 0.1 dB |
| IL max. | 0.2 dB |
| Kabelkleur | Aqua |
| Kabellengte | 20 m |
| Kabelmantel | LSZH |
| Max. werktemperatuur | 60 C |
| Min. werktemperatuur | 20 C |
| Polishing A | UPC |
| Polishing B | UPC |
| RL min. | 45 dB |
| Vezel diameter | 50/125 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065229424 |
| Vendorcode | RL9620 |
| Artikelnr | 147720 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
- Laser presision cleaving
- Grade A-m vezel
- UPC polish
Toon meer
Vergelijkbare producten