fout meldenFout melden

Equip MTP/LC 50/125μm 7.0m 7m MTP 4x LC Cyaan Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (donderdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Equip
Kabellengte
7.0 m
EAN
4015867192528
Vendorcode
25556407
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Kleur van het product
Cyaan
Bedrijfstemperatuur (T-T)
-20 - 70 °C
Gewicht
113 g
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Mannelijk
Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Kern diameter
50 µm
Materiaal omhulsel
Brandvertragend, halogeenvrij
Snoerlengte
7 m
Type glasvezel
OM4
Verlies van insertion
0,5 dB
Aansluiting 1
MTP
Aansluiting 2
4x LC
Duurzaamheidscertificaten
REACH, RoHS
toon meer
Toon meer
104,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten