fout meldenFout melden

Equip MTP/LC 50/125μm 7.0m 7m MTP 4x LC Cyaan Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Equip
Kabellengte
7.00 m
Aansluiting type
LC, MTP
Verkrijgbaar sinds
Oktober 2017
EAN
4015867192528
Vendorcode
25556407
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer
Certificaten
Certificaten van naleving
REACH, RoHS
Design
Kleur van het product
Cyaan
Gewicht en omvang
Gewicht
113 g
Kenmerken
Aansluiting 1 type
Vrouwelijk
Aansluiting 2 type
Mannelijk
Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Kern diameter
50 µm
Materiaal omhulsel
Brandvertragend, halogeenvrij
Snoerlengte
7 m
Type glasvezel
OM4
Verlies van insertion
0,5 dB
Poorten & interfaces
Aansluiting type
LC, MTP
Technische details
Duurzaamheidscertificaten
REACH, RoHS
toon meer
Toon meer
90,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Producten vergelijken (0 / 4)
Vergelijk
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren


✖︎
Sluiten
✕︎