fout meldenFout melden

Equip MTP/MTP 50/125μm 15m 15m MTP MTP Cyaan Glasvezel kabel

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (vrijdag)

Belangrijkste specificaties

Merk
Equip
Kabellengte
15.0 m
EAN
4015867192610
Vendorcode
25555707
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

toon meer
Toon meer
219,-
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten