fout meldenFout melden

StarTech.com 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (woensdag)
Zorg voor een snelle verbinding tussen netwerkapparaten op glasvezel

De 2m lange FIBLCST2 Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel eindigt met één (mannelijke) LC-connector en één (mannelijke) ST-connector voor de verbinding tussen glasvezel-netwerkapparatuur op snelle netwerken over lange afstand.

Voor optimale prestaties is elke duplex multimode glasvezelkabel afzonderlijk getest en gecertificeerd om te voldoen aan de geldende waarden voor optische doorgangsdemping voor een gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

Onze LC-ST-glasvezelkabel is gemaakt voor langdurige betrouwbaarheid en topprestaties, en wordt geleverd met levenslange garantie.

The StarTech.com Advantage

- Voor een optimaal gebruik van beschikbare kabelgoten met minimale installatieproblemen
- Glasvezelkabel zorgt voor een beter signaal over een grotere afstand
- Glasvezelkabels zijn de ultieme oplossing voor snelle gegevensoverdracht
- Met levenslange garantie door StarTech.com
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
Startech
Kabellengte
2.0 m
EAN
65030797702
Vendorcode
FIBLCST2
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Certificering
CE
Kleur van het product
Oranje
Bedrijfstemperatuur (T-T)
-20 - 60 °C
Overdrachtssnelheid
10 Gbit/s
Gewicht
40 g
Aansluiting 1 type
Mannelijk
Aansluiting 2 type
Mannelijk
Aantal
1
Bekleding diameter
125 µm
Draad modus structuur
Multimode
Kern diameter
62,5 µm
Materiaal omhulsel
Halogeenvrij
Snoerlengte
2 m
Type glasvezel
OM1
Aansluiting 1
LC
Aansluiting 2
ST
Full duplex
check icon
Bevat geen
Halogeen
Duurzaamheidscertificaten
REACH, RoHS
toon meer
Toon meer
16,
95
%
STAFFELKORTING
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten