Platinet PTO156YR notebooktas 39,6 cm (15.6") Aktetas Rood
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Kleur ProductRood
Scherm Diagonaal15.6 inch (39.6cm)
Verkrijgbaar sindsFebruari 2019
EAN5907595417617
VendorcodePTO156YR
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Beeldscherm
Eigenschap Waarde
Design
Kleur Product Rood
Materiaal Nylon, Polyamide
Oppervlakte kleur Monochromatisch
Gewicht en omvang
Afmetingen notebookvak 385 x 275 x 39 mm
Breedte 390 mm
Diepte 290 mm
Gewicht 520 g
Hoogte 45 mm
Kenmerken
Aantal 1
Type etui Aktetas
Technische details
Schouderband✓︎
Product informatie
EAN5907595417617
VendorcodePTO156YR
Artikelnr1036140
MerkPlatinet
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
Targus Notebook Case 15.6" TAR300
2x
. Levertijd:
Meer productinformatie
2x
Targus CN418EU
9x
Targus CN418EU
. Levertijd:
Meer productinformatie
9x
Manhattan 438889 London 15,6" laptop tas