StarTech.com CBMZT10NK kabelbinder Losmaakbare kabelbinder Nylon, Kunststof Wit 1000 stuk(s)
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
Hoofdafbeelding 0
StarTech.com biedt deze stevige en herbruikbare kabelbinders van nylon en kunststof voor efficiënt kabelmanagement. Met een lengte van 50 mm en breedte van 250 mm is dit een veelzijdig hulpmiddel voor het bundelen en organiseren van kabels. De witte kleur past discreet bij verschillende omgevingen. Het pakket bevat 1000 stuks, waardoor gebruikers voldoende hebben voor diverse toepassingen.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Startech
SoortKabelbinder
Aantal stuks1000 stuk(s)
Breedte250 mm
Lengte50 mm
Kleur ProductWit
Verkrijgbaar sindsFebruari 2021
EAN65030890694
VendorcodeCBMZT10NK
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificaten van naleving RoHS
Design
Kleur Product Wit
Materiaal Kunststof, Nylon
Soort Kabelbinder
Gewicht en omvang
Breedte 250 mm
Hoogte 10 mm
Lengte 50 mm
Kenmerken
UL 94 brandbaarheidsnorm V2
Technische details
Identificatielabel ✖︎
Maximale diameter bundel 6,8 cm
Product informatie
EAN65030890694
VendorcodeCBMZT10NK
Artikelnr302211
MerkStartech
Garantie24 maanden
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie
Download specificatie sheet
Productinformatie
Netjes organiseren van kabels
Deze kabelbinders uit kunststof zijn 25 cm lang en geschikt voor kabelbundels met een diameter tot 68 mm. Ze bestaan uit één stuk en kunnen snel en eenvoudig worden geïnstalleerd of verwijderd, met instelbare spanning - perfect voor het organiseren en aanleggen van netwerk-, voedings-, of andere kabels bij u thuis of op kantoor.