Je bent nog niet ingelogd
Equip 128356 USB 3.2 Gen 2 10Gbps 100W USB Type-C 1m Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Equip USB 3.2 Gen 2 kabel biedt snelle gegevensoverdracht tot 10 Gbit/s en ondersteunt USB Power Delivery tot 100W, ideaal voor het laden en synchroniseren van moderne apparaten. Met een lengte van 1 meter en USB-C aan beide zijden is deze witte kabel geschikt voor diverse connectiviteitstaken. De kabel ondersteunt Alt DP-modus voor videoweergave en biedt een betrouwbare verbinding voor zakelijke en persoonlijke toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Kleur Product | Wit, Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 4015867226773 |
| Vendorcode | 128356 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Wit, Zilver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 20 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 36 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Magnetisch afgeschermd | ✓︎ |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Uitgangsstroom (max) | 5 A |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 4,5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867226773 |
| Vendorcode | 128356 |
| Artikelnr | 1025533 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯