Je bent nog niet ingelogd
Lindy 36900 USB 3.2 Gen 2x2 20Gbps 100W USB Type-C 0.5m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De Lindy 36900 USB 3.2 Gen 2x2 kabel biedt snelle gegevensoverdracht met een snelheid van 10 Gbit/s. Deze compacte 0,5 meter lange USB Type-C naar USB Type-C kabel ondersteunt USB 3.2 Gen 2x2 technologie en beschikt over USB-C Alt DP modus voor veelzijdige connectiviteit. Met vermogenslevering tot 100W is deze kabel geschikt voor het laden van apparaten met hoge stroomvereisten. Het grijze en zwarte design past bij moderne kantoor- en thuisomgevingen. Ideaal voor professioneel gebruik en dagelijkse toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
| EAN | 4002888369008 |
| Vendorcode | 36900 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | REACH, UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| AWG draad omvang | 24/30/32 |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diameter van de kabel | 4,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888369008 |
| Vendorcode | 36900 |
| Artikelnr | 1037751 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2019 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯