Je bent nog niet ingelogd
ACT USB 3.0 5Gbps 60W USB Type-C - USB Type-C (haaks horizontaal) 2m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De ACT USB 3.0 5Gbps 60W USB Type-C naar USB Type-C kabel is een hoogwaardige verbindingskabel van 2 meter lang. Met USB 3.2 Gen 2-technologie bereikt deze kabel overdrachtssnelheden tot 10 Gbit/s, ideaal voor snelle data-overdracht. De kabel ondersteunt USB Power Delivery tot 60W, waardoor het geschikt is voor het opladen van diverse apparaten. Met een haakse horizontale USB Type-C aansluiting aan één zijde biedt deze zwarte kabel flexibiliteit in gebruik en plaatsing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 |
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 60 W |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
| EAN | 8716065501919 |
| Vendorcode | AC7407 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 20 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| AWG draad omvang | 24/32 |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
| Magnetisch afgeschermd | ✓︎ |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Uitgangsstroom (max) | 3 A |
| USB Power Delivery Vermogen | 60 W |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Haakse connector | ✓︎ |
| Diameter van de kabel | 4,8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065501919 |
| Vendorcode | AC7407 |
| Artikelnr | 1060560 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
USB 3.2 | 5Gbps | Power Delivery 60W
Gebruik de USB-C 3.2 Gen1 aansluitkabel voor het aansluiten van USB-C-apparaten. De USB-kabel heeft een maximale data overdrachtssnelheid tot 5Gbps. De kabel heeft één rechte connector, één haakse connector en ondersteunt 60W Power Delivery en DP Alternate mode.
Gebruik de USB-C 3.2 Gen1 aansluitkabel voor het aansluiten van USB-C-apparaten. De USB-kabel heeft een maximale data overdrachtssnelheid tot 5Gbps. De kabel heeft één rechte connector, één haakse connector en ondersteunt 60W Power Delivery en DP Alternate mode.
- Kabellengte: 2 meter
- USB-C 3.2 Gen1 aansluitkabel met maximale overdrachtssnelheid tot 5Gbps
- Connectoren: C male (recht) - C male (haaks)
- Max. stroomdoorvoer: 20V @ 3A = 60W
- Ondersteunt DP Alternate Mode
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯