Je bent nog niet ingelogd
Lindy 36958 USB4 Gen 3x2 40Gbps 240W USB Type-C 2m
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Lindy 36958 is een USB4 Gen 3x2 kabel met type-C connectoren, geschikt voor ultrasnelle gegevensoverdracht tot 40 Gbit/s. De kabel ondersteunt USB Power Delivery tot 240W, ideal voor het laden van krachtige apparaten. Met DisplayPort Alt Mode functionaliteit kunt u video en data via één kabel transmitteren. De zwarte kabel heeft een lengte van 2 meter en biedt flexibiliteit in uw werkruimte. Perfect voor professionals die hoge prestaties en veelzijdigheid nodig hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 4 Gen 3x2 |
| Overdrachtssnelheid | 40 Gbit/s |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 240 W |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 4002888369589 |
| Vendorcode | 36958 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Certificering | RoHS, REACH, California Proposition 65 & UL |
| UN-nummer | ` |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen 1 connector (BxDxH) | 30 x 12,4 x 6,5 mm |
| Afmetingen 2 connector (BxDxH) | 30 x 12,4 x 6,5 mm |
| Krommingsstraal (min) | 2,88 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbehuizing | ✓︎ |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| AWG draad omvang | 23/30/34 |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Materiaal aansluitbehuizing | Koper |
| Kabellengte | 2.00 m |
| USB Power Delivery Vermogen | 240 W |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 40 Gbit/s |
| USB-versie | USB 4 Gen 3x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector-materiaal | Nikkel |
| Diameter van de kabel | 4,8 mm |
| Duurzaamheidscertificaten | UL ECOLOGO |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888369589 |
| Vendorcode | 36958 |
| Artikelnr | 1146847 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯