Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 81148 USB-kabel 2 m USB C Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De DeLOCK 81148 USB-C kabel is een praktische verbindingskabel met een lengte van 2 meter, uitgevoerd in zwart. Deze kabel uit de USB-C verlengkabel collectie biedt voldoende bereik voor het verbinden van USB-C apparaten op een comfortabele afstand. Met zijn neutrale zwarte afwerking past de kabel goed in elke werkruimte of thuisomgeving. Ideaal voor het verlengen van bestaande USB-C verbindingen of voor gebruik met moderne apparaten die van deze aansluiting voorzien zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
| EAN | 4043619811489 |
| Vendorcode | 81148 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Thunderbolt-versie | 4 |
| USB Power Delivery tot max. | 240 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Thunderbolt technologie | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| USB Power Delivery herziening | 3.1 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Haaks |
| Diameter van de kabel | 5 mm |
| HDCP versie | 1.4/2.3 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. overdrachtssnelheid | 20 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619811489 |
| Vendorcode | 81148 |
| Artikelnr | 1153645 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze USB-verlengkabel van Delock maakt het mogelijk om diverse apparaten, zoals smartphones, monitoren, externe behuizingen en dockingstations, aan te sluiten via een USB Type-C™- of Thunderbolt™ 3-poort van een pc of laptop. De kabel ondersteunt de overdracht van USB-, DisplayPort- en PCI Express-data. Met de kabel zijn gegevensoverdrachtssnelheden tot 20 Gbps mogelijk bij het aansluiten van USB4™-compatibele apparaten. Uiteraard kunnen ook USB 3.2- of USB 2.0-apparaten worden aangesloten. Ondersteuning voor de Extended Power Range- of USB Power Delivery 3.1-standaard betekent dat aangesloten apparaten van stroom kunnen worden voorzien tot 240 W (48 V / 5 A).
Technische details
- Connectoren:
1 x USB 20 Gbps USB Type-C™ mannelijk
1 x USB 20 Gbps USB Type-C™ female - Achterwaarts compatibel met USB 3.2, USB 2.0 en Thunderbolt™ 3.
- Chipset: E-Marker
- Kabeldikte:
32 AWG datalijn
30 AWG stroomkabel - Kabeldiameter: ca. 5 mm
- Gegevensoverdrachtssnelheid tot 20 Gbps
- Schermresolutie tot 3840 x 2160 bij 60 Hz
(afhankelijk van het systeem en de aangesloten hardware) - Ondersteunt HDR10
- Ondersteunt HDCP 1.4 en 2.3.
- Ondersteunt het PCI Express 3.0-protocol.
- Ondersteunt het DisplayPort 1.4a-protocol.
- Ondersteunt DisplayPort Alt Mode 2.0
- Dubbelkanaals, bidirectionele gegevensoverdracht
- Ondersteunt Extended Power Range (EPR)
- USB Power Delivery (USB PD 3.1) ondersteunt tot 240 watt (48 V / 5 A).
- Kleur: zwart
- Lengte inclusief verbindingsstukken: ca. 2 m
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
❮
❯