Je bent nog niet ingelogd
ASSMANN Electronic DK-1531-P-305-1 305m Cat5e SF/UTP (S-FTP) Wit netwerkkabel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
De ASSMANN Electronic DK-1531-P-305-1 is een netwerkkabel op rol met een lengte van 305 meter. Deze Cat5e SF/UTP (S-FTP) kabel met grijze mantel is geschikt voor professionele netwerktoepassingen. Met AWG 26 draaddikte en de geabsorbeerde schermconstructie biedt deze kabel bescherming tegen elektromagnetische interferentie. De uitrol-configuratie maakt deze kabel ideaal voor grotere installaties. Dit product is een betrouwbare keuze voor netwerktechnische toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Assmann |
| CAT Type | CAT 5, CAT 5e |
| Constructie | SF/UTP (SFTP) |
| Kabellengte | 305.00 m |
| Kleur Product | Grijs |
| AWG maat | 26 |
| Verkrijgbaar sinds | September 2017 |
| EAN | 4016032425922 |
| Vendorcode | DK-1531-P-305-1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Synchronisatie ingangsimpedantie | 100 Ohm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Outer diameter | 5,6 mm |
| Verpakkingsvolume | 30420 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | ✖︎ |
| Aansluiting 2 type | ✖︎ |
| AWG maat | 26 |
| Geleidermateriaal | Koper |
| CAT Type | CAT 5, CAT 5e |
| Constructie | SF/UTP (SFTP) |
| Materiaal omhulsel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabellengte | 305.00 m |
| Twisted-pair aansluitingstype | 4x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 85444920 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | ✖︎ |
| Aansluiting 2 | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 100 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032425922 |
| Vendorcode | DK-1531-P-305-1 |
| Artikelnr | 209761 |
| Merk | Assmann |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten

