Je bent nog niet ingelogd
Digitus DK-1743-A-VH-1 netwerkkabel 100 m Cat7a SF/UTP (S-FTP) Geel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
5x
De Digitus DK-1743-A-VH-1 is een professionele netwerkkabel uit de CAT7a-serie, geschikt voor geavanceerde netwerktoepassingen. Deze 100 meter lange kabel in geel is voorzien van S/FTP-constructie (SSTP) voor optimale afscherming tegen elektromagnetische interferentie. Met een AWG-maat van 22 biedt de kabel uitstekende prestaties bij het overdragen van data. De Assmann-kabel is ideal voor installaties waar betrouwbare verbindingen en hoge signaalintegriteit vereist zijn. Perfect voor bedrijfsnetwerken en professionele omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Assmann |
| CAT Type | CAT 7a |
| Constructie | S/FTP (SSTP) |
| Kabellengte | 100.00 m |
| Kleur Product | Geel |
| AWG maat | 22 |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 4016032462828 |
| Vendorcode | DK-1743-A-VH-1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CPR class Dca |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Geel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsvolume | 12544 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | ✖︎ |
| Aansluiting 2 type | ✖︎ |
| AWG maat | 22 |
| Kern | Solid |
| Geleidermateriaal | Koper |
| CAT Type | CAT 7a |
| Constructie | S/FTP (SSTP) |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 100.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking inhoud | 12544 cm³ |
| Code UK-handelstarief | 85444920 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | ✖︎ |
| Aansluiting 2 | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 10000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Halogeen |
| Frequentie | 1500 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032462828 |
| Vendorcode | DK-1743-A-VH-1 |
| Artikelnr | 279584 |
| Merk | Assmann |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯

