Je bent nog niet ingelogd
Digitus DK-1613-A-VH-305 305m Cat6a U/UTP (UTP) Blauw netwerkkabel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Digitus DK-1613-A-VH-305 is een professionele netwerkkabel op rol van 305 meter, ontworpen voor high-speed dataoverdracht. Deze Cat6a U/UTP kabel in blauw ondersteunt toepassingen die een betrouwbare verbinding vereisen. Met een AWG 23-draaddikte biedt de kabel uitstekende eigenschappen voor moderne netwerkinstallaties. De kabel is geschikt voor diverse omgevingen en ondersteunt de vereisten van geavanceerde netwerken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Assmann |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | U/UTP (UTP) |
| Kabellengte | 305.00 m |
| Kleur Product | Blauw |
| AWG maat | 23 |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2016 |
| EAN | 4016032344100 |
| Vendorcode | DK-1613-A-VH-305 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CPR class Eca |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsvolume | 41067 cm³ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AWG maat | 23 |
| Kern | Solid |
| CAT Type | CAT 6a |
| Constructie | U/UTP (UTP) |
| Materiaal omhulsel | Halogeenvrij |
| Kabellengte | 305.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Code UK-handelstarief | 85444920 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | ✖︎ |
| Aansluiting 2 | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Frequentie | 500 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032344100 |
| Vendorcode | DK-1613-A-VH-305 |
| Artikelnr | 969454 |
| Merk | Assmann |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯

