Je bent nog niet ingelogd
Acer Aspire TC-101 I5316W56 Core i5 RTX 5060 Desktop Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Acer Aspire TC-101 I5316W56 is een krachtige witte desktop PC speciaal ontworpen voor creators. Uitgerust met een Intel Core i5-13420H processor met 8 cores en 2.10 GHz snelheid, gecombineerd met 16 GB geheugen en een Nvidia GeForce RTX 5060 grafische kaart met 8 GB videogeheugen. De desktop beschikt over 1TB SSD-opslag en moderne connectiviteit zoals Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.3. Met HDMI en drie DisplayPort uitgangen ondersteunt het systeem meerdere monitoren. De compacte witte behuizing (355x170x300mm) draait op Windows 11 Home en biedt uitstekende prestaties voor creatieve toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Gebruik | Creator |
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| Processor Model | 13420H |
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 2.10 GHz |
| Chipset | Intel H770 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Videogeheugen | 8 GB |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Audio-uitgangskanalen | 5.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Bronze |
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Type behuizing | Tower |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Type product | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 500 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aparte grafische adapter | ✓︎ |
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5060 |
| Videogeheugen | 8 GB |
| Grafische chip fabrikant | Nvidia |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 355 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 1.4b |
| Lijningang | ✓︎ |
| Lijnuitgang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel H770 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 2.10 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie CoreTM i5 |
| Processor Model | 13420H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express x1 slots | 1 |
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474517432 |
| Vendorcode | DT.BQ9EH.002 |
| Artikelnr | 1161795 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

