Je bent nog niet ingelogd
Apple Mac Mini M4 10-Core 512GB Mini PC Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
De Apple Mac Mini M4 is een compacte en krachtige mini pc uit de PC-Systemen serie. Dit zilverkleurige apparaat is uitgerust met de Apple M4 Pro processor met 12 cores, wat uitstekende prestaties biedt voor professionele en dagelijkse taken. Met 24 GB geheugen en 512 GB SSD-opslag beschikt het over voldoende capaciteit voor multitasking en snelle laadtijden. Het systeem is voorzien van Wi-Fi en Bluetooth voor draadloze connectiviteit. De compacte vorm maakt het ideaal voor werkplekken met beperkte ruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Apple M |
| Processor Model | Apple M4 Pro |
| Processor Cores | 12 |
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zilver |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 195949942464 |
| Vendorcode | MCX44FN/A |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Acties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde microfoon | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voorgeïnstalleerde software | App Store, Books, Calendar, Contacts, FaceTime, Find My, Freeform GarageBand, Home, iMovie, iPhone Mirroring, Keynote, Mail, Maps, Messages, Music, News, Notes, Numbers, Pages, Photo Booth, Photos, Podcasts, Preview, QuickTime Player, Reminders, Safari, Shortcuts, Stocks, Time Machine, TV, Voice Memos, Weather |
| Besturingssysteem | macOS Sequoia |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsfrequentie voeding | 50/60 Hz |
| Netvoeding | 155 W |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 24 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 127 mm |
| Diepte | 127 mm |
| Gewicht | 0.73 kg |
| Hoogte | 50 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Type Dedicated Graphics | Niet beschikbaar |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Apple |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Ingebouwde grafische adapter 6K-ondersteuning | ✓︎ |
| Ingebouwde grafische adapterkernen | 16 |
| Interne-GPU-fabrikant | Apple |
| (Integrated) Graphics | Apple GPU |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geluidsdrukniveau | 5 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Intel® Optane-geheugenmodule geïnstalleerd | ✖︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal DisplayPorts | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 0 |
| Aantal USB4 Gen 2x2 poorten | 0 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 0 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| DVI-poort | ✖︎ |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 0 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 12 |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Prestatiekernen | 8 |
| Processorfabrikant | Apple |
| Processor Serie | Apple M |
| Processorgeneratie | Apple M Pro 4th Gen |
| Processor Model | Apple M4 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195949942464 |
| Vendorcode | MCX44FN/A |
| Artikelnr | 1151881 |
| Merk | Apple |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
❮
❯