Je bent nog niet ingelogd
LG CQ600I-6P 2 GHz IGEL OS 930 g Grijs N5105
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De LG CQ600I-6P is een compacte Mini PC systeem met een gewicht van 930 gram, ideaal voor kantoor- en thuisgebruik. Het apparaat wordt aangedreven door een Intel Celeron N5105 processor met 4 cores en een kloksnelheid van 2 GHz. Het systeem beschikt over 8 GB werkgeheugen en 16 GB SSD-opslagruimte voor snelle bootup en applicatieladen. Met het geïntegreerde IGEL OS besturingssysteem biedt deze Mini PC een efficiënte, stille en betrouwbare werking. Het grijze design past elegant in elke werkomgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Intel Celeron |
| Processor Model | N5105 |
| Processor Cores | 4 |
| Processor Snelheid | 2.00 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 16 GB |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 8806087093834 |
| Vendorcode | CQ600I-6P.AEU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenlayout | 2 x 4GB |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 2933 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 85 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 38 mm |
| Diepte | 144.9 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 144,9 mm |
| Gewicht | 0.93 kg |
| Hoogte | 318 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 309 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | Stroom |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 1 |
| Ingebouwde luidsprekers | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | eMMC |
| SSD Opslagcapaciteit | 16 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 16 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 4 |
| Processor Snelheid | 2.00 GHz |
| Processor aantal threads | 4 |
| Processor cache | 4 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Celeron |
| Processor Model | N5105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | IGEL OS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen luidsprekers | 1 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806087093834 |
| Vendorcode | CQ600I-6P.AEU |
| Artikelnr | 1152047 |
| Merk | LG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
❮
❯
❮
❯