Je bent nog niet ingelogd
ASRock EC262D4U-2L2T Intel C262 LGA 1700 micro ATX moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
Het ASRock EC262D4U-2L2T is een micro-ATX moederbord speciaal ontworpen voor Intel LGA 1700-processors met C262-chipset. Dit professionele platform biedt vier DDR5-geheugenslots voor maximale uitbreidbaarheid en prestaties. Het moederbord beschikt over één PCIe 5.0 x16-slot voor geavanceerde grafische kaarten en één M.2-slot voor snelle NVMe-opslag. Met zijn compacte vorm factor is het ideaal voor serveromgevingen en werkstations waar efficiënt ruimtegebruik essentieel is. Het platform ondersteunt de nieuwste generatie Intel-processors en biedt stabiliteit voor kritieke toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel C262 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 4711430521862 |
| Vendorcode | EC262D4U-2L2T |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal COM-poorten | 1 |
| IMPI LAN (RJ-45) port | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 6.4 |
| BIOS type | AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| ECC-compatibiliteit | ECC |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Geheugen type | DDR5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Hoogte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| SATA-3 6Gbps | 8 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 3 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 10000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2 |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele besturingssystemen | Microsoft® Windows: - Windows® Server 2022 - Azure Stack HCI Linux: - RHEL 8.5 - SLES 15 SP3 - Ubuntu 21.04 LTS Hypervisor: - VMware ESXi 8.0 u1 - Linux KVM (Linux OSes) - Hyper-V (Windows® Server) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 4 |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 2 x |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel C262 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| PC gezondheids monitor | CPU, Ventilator |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel® Xeon® |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711430521862 |
| Vendorcode | EC262D4U-2L2T |
| Artikelnr | 1158050 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯





