Je bent nog niet ingelogd
ASUS P13R-E Intel C266 LGA 1700 ATX moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
Het ASUS P13R-E is een ATX moederbord voor Intel LGA 1700 processors met Intel C266 chipset. Het biedt ondersteuning voor moderne DDR5 geheugen met vier slots voor maximaal 128 GB. Het moederbord beschikt over twee M.2 slots voor snelle NVMe SSD's en één PCI-E 5.0 x16 sleuf voor grafische kaarten en uitbreidingskaarten. Dit platform combineert stabiliteit met hedendaagse technologie voor geavanceerde systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel C266 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 4711387395462 |
| Vendorcode | 90SB0CS0-M0UAY0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | Server |
| ECC-compatibiliteit | ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Maximaal intern geheugen per slot | 32 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 4400 (OC) MHz |
| Supported memory clock speeds | 3600,4000,4400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 305 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Gewicht | 800 g |
| Hoogte | 68 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 6 |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| SATA-3 6Gbps | 8 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| Chassis intrusion aansluiting | ✓︎ |
| COM aansluitingen | 1 |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 10 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 8 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | PCI Express 4.0, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 2 |
| HDMI uit | 0 |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 0 |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 4 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel C266 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | ATX |
| PC gezondheids monitor | CPU, Ventilator, Temperatuur |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel® Pentium®, Intel Xeon 6300, Intel Xeon E |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x4 | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387395462 |
| Vendorcode | 90SB0CS0-M0UAY0 |
| Artikelnr | 1162682 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





