Je bent nog niet ingelogd
ASRock Z790 PG LIGHTNING moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
24x
Het ASRock Z790 PG LIGHTNING is een ATX-moederbord voor Intel Socket 1700-processoren met het Z790-chipset. Het bord ondersteunt tot 128 GB DDR5-geheugen via vier geheugenslots en beschikt over een PCI-Express 5.0 x16-slot voor geavanceerde grafische kaarten. Met vier M.2-slots biedt dit moederbord uitgebreide opslagopties voor ultrasnelle NVMe-schijven. Het is ontworpen voor gamen, content creation en high-performance computing toepassingen. Dit platform combineert modernste connectiviteit met solide voeding voor Intels nieuwste processorgenera.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel Z790 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 4 x |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
| EAN | 4710483940965 |
| Vendorcode | 90-MXBKA0-A0UAYZ |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 6800+ (OC) MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Hoogte | 305 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| M.2 Slot Aantal | 4 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| Thunderbolt-headers | 1 |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 9 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| USB 2.0 Poorten | 3 x |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 1 x |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel Z790 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | ATX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | 12e generatie Intel Core, 13e generatie Intel Core, 14e generatie Intel Core |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x1 | 3 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710483940965 |
| Vendorcode | 90-MXBKA0-A0UAYZ |
| Artikelnr | 1756378 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯





