Je bent nog niet ingelogd
ASRock Z790I LIGHTNING WIFI moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
8x
Het ASRock Z790I LIGHTNING WIFI is een compact Mini-ITX moederbord met Intel Z790 chipset en Socket 1700 processor-ondersteuning. Het biedt twee DDR5 geheugenslots voor maximaal 96 GB RAM, ideaal voor snelle prestaties. Met één PCI-E 5.0 x16 slot en twee M.2 slots beschikt het over moderne connectiviteit. Ingebouwde Wi-Fi zorgt voor draadloze netwerkverbinding. Dit moederbord is geschikt voor compacte gaming- of werkstation-builds met Intel 12e en 13e generatie processors.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel Z790 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | EFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8600+ MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 170 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne inbegrepen | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 2 |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| SATA-3 6Gbps | 3 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Dragon RTL8125BG |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 6 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 1 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 1 x |
| USB 2.0 Poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel Z790 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | 12e generatie Intel Core, 13e generatie Intel Core, 14e generatie Intel Core |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710483946660 |
| Vendorcode | 90-MXBNM0-A0UAYZ |
| Artikelnr | 1756432 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯





