Je bent nog niet ingelogd
ASRock H610M-HDV/M.2+ D5 moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
Het ASRock H610M-HDV/M.2+ D5 moederbord is een compact Micro-ATX systeem op Intel Socket 1700 met H610 chipset. Het biedt twee DDR5 geheugenslots voor maximaal 128 GB RAM en beschikt over één PCI-E 5.0 x16 slot voor videokaarten. Met één M.2 slot kun je snel NVMe-opslagruimte toevoegen. Dit moederbord is geschikt voor budgetbewuste systeembouwers die moderne DDR5 technologie willen gebruiken in een compact formaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel H610 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 4711581492431 |
| Vendorcode | 90-MXBTU0-A0UAYZ |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 5600 (OC) MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 193 mm |
| Diepte | 193 mm |
| Hoogte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 1 |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 1 |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 1 |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| RGB aansluiting | ✖︎ |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✖︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| USB 2.0 Poorten | 6 x |
| Lijningang | ✓︎ |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel H610 |
| HDCP | ✓︎ |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | 12e generatie Intel Core, 13e generatie Intel Core, 14e generatie Intel Core |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x1 | 1 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711581492431 |
| Vendorcode | 90-MXBTU0-A0UAYZ |
| Artikelnr | 773755 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





