Je bent nog niet ingelogd
ASUS PRO B760M-C-CSM moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
Het ASUS PRO B760M-C-CSM is een Micro-ATX moederbord ontworpen voor Intel Socket 1700 processors met het B760 chipset. Dit compacte platform ondersteunt tot 128 GB DDR5-geheugen via vier DIMM-slots, wat uitstekend is voor werkstations en productie-omgevingen. Met twee M.2-slots biedt het flexibiliteit voor opslag-uitbreidingen. Het formaat maakt het geschikt voor kleinere cases zonder concessies te doen aan functionaliteit en connectiviteit. Ideaal voor professionals die een stabiel en betrouwbaar platform zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel B760 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
| EAN | 4711387014691 |
| Vendorcode | 90MB1DX0-M1EAYC |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poorten | 2 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 6200 (OC) MHz |
| Supported memory clock speeds | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600, 5800, 6000, 6200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Hoogte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 2 |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Aantal M.2 ⬠slots | 1 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| Chassis intrusion aansluiting | ✓︎ |
| COM aansluitingen | 1 |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Intel GbE LAN chip |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 6 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 2 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 3 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 1 x |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel B760 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | 12e generatie Intel Core, 13e generatie Intel Core, 14e generatie Intel Core |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 3.0 x1 | 2 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387014691 |
| Vendorcode | 90MB1DX0-M1EAYC |
| Artikelnr | 953582 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





