Je bent nog niet ingelogd
ASUS TUF GAMING B760M-PLUS moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
13x
Het ASUS TUF GAMING B760M-PLUS is een compacte Micro-ATX moederbord met Intel Socket 1700 voor 12e en 13e generatie processors. Dit bord beschikt over het Intel B760 chipset en biedt uitgebreide mogelijkheden voor moderne systemen. Met vier DDR5 geheugenslots ondersteunt het tot 128 GB RAM voor snelle prestaties. Het heeft één PCI-E 5.0 x16 slot voor grafische kaarten of andere uitbreidingskaarten en twee M.2 slots voor snelle NVMe SSD-opslag. Het TUF GAMING design richt zich op betrouwbaarheid en stabiele gaming- en werkstationprestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel B760 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2000 |
| EAN | 4711387139349 |
| Vendorcode | 90MB1ES0-M1EAY0 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 7200 MHz |
| Supported memory clock speeds | 4800, 5000, 5200, 5400, 5600, 5800, 6000, 6200, 6400, 6600, 6800, 7000, 7200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 3 |
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| Thunderbolt-headers | 1 |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 1 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 6 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 3 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 2 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 1 x |
| HDMI versie | 2.1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel B760 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | 12e generatie Intel Core, 13e generatie Intel Core, 14e generatie Intel Core |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387139349 |
| Vendorcode | 90MB1ES0-M1EAY0 |
| Artikelnr | 953672 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2000 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





