Je bent nog niet ingelogd
Corsair DDR5 Vengeance 2x16GB 5200 CMK32GX5M2B5200Z40 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
11x
Corsair's Vengeance DDR5 geheugenmodules bieden een hoge capaciteit van 32 GB en een blitzsnelle overdrachtssnelheid van 5200 MHz, voor een soepele en krachtige computerprestatie. Deze modules ondersteunen XMP en AMD EXPO-profielen, zodat je eenvoudig kunt optimaliseren voor jouw systeem. Met CL 40-timings zijn deze modules ontworpen voor een efficiënte en stabiele werking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 5200 MHz |
| Timings | CL 40 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
| EAN | 840006697770 |
| Vendorcode | CMK32GX5M2B5200Z40 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.25 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5200 MHz |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 35 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Compatibele producten | AMD 600 Series |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006697770 |
| Vendorcode | CMK32GX5M2B5200Z40 |
| Artikelnr | 1067338 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
❮
❯


