Je bent nog niet ingelogd
Team Group T-FORCE DELTA RGB 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6000 MHz FF3D532G6000HC30DC01 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De Team Group T-FORCE DELTA RGB is een DDR5 geheugenset bestaande uit twee 16GB modules met een totale capaciteit van 32GB. Met een snelheid van 6000 MHz en CL30-timings biedt deze kit uitstekende prestaties voor gaming en content creation. De modules zijn voorzien van RGB-verlichting voor aangepaste systeemaesthetiek en ondersteunen Intel XMP voor eenvoudige overclocking zonder handmatige instellingen. Dit geheugen is ontworpen voor moderne DDR5-systemen die hoge snelheden en betrouwbare stabiliteit vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Team Group Inc. |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Timings | CL 30 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
| EAN | 765441661677 |
| Vendorcode | FF3D532G6000HC30DC01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 30 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.35 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 7 mm |
| Diepte | 144,2 mm |
| Hoogte | 46.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 765441661677 |
| Vendorcode | FF3D532G6000HC30DC01 |
| Artikelnr | 1110341 |
| Merk | Team Group Inc. |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


