Je bent nog niet ingelogd
Kingston Technology FURY 128GB 6400MT/s DDR5 ECC Reg CL32 DIMM (set van 8) Renegade Pro EXPO KF564R32RBEK8-128 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
3x
Kingston Technology FURY 128GB 6400MT/s DDR5 ECC Reg CL32 DIMM geheugenset bestaat uit 8 modules met elk 16GB capaciteit. Deze professionele geheugenmodules zijn ontworpen voor high-performance systemen en bieden een snelheid van 6400 MHz met CAS Latency 32. De set ondersteunt AMD EXPO-technologie voor geoptimaliseerde prestaties op compatibele AMD-platforms. Als ECC Registered geheugen is deze kit geschikt voor server- en werkstationtoepassingen waar stabiliteit en betrouwbaarheid essentieel zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| Modules (aantal) | 8 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 128 GB |
| Geheugen snelheid | 6400 MHz |
| Timings | CL 32 |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 740617340341 |
| Vendorcode | KF564R32RBEK8-128 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Kingston Technology FURY Beast 16GB 6400MT/s DDR5 CL32 DIMM Black EXPO KF564C32BBE-16 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
16 GB
Bekijk vergelijking
€ 289,00
Kingston Technology FURY 128GB 6400MT/s DDR5 ECC Reg CL32 DIMM (set van 8) Renegade Pro EXPO KF564R32RBEK8-128 geheugenmodule
Geheugen capaciteit:
128 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| JEDEC-standaard | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 32 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✓︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.4 v |
| Modules (aantal) | 8 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 8 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✖︎ |
| Geheugen capaciteit | 128 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 6400 MHz |
| Loden behuizing | Goud |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 3,8 mm |
| Diepte | 133,3 mm |
| Gewicht | 145,6 g |
| Hoogte | 31.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Halogeen |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617340341 |
| Vendorcode | KF564R32RBEK8-128 |
| Artikelnr | 1113365 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


