Je bent nog niet ingelogd
Team Group T-CREATE EXPERT 32 GB 2 x 16 GB DDR5 7200 MHz CTCED532G7200HC34ADC01 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
15x
De Team Group T-CREATE EXPERT 32 GB 2 x 16 GB DDR5 7200 MHz geheugenmodules bieden highend-prestaties voor veeleisende gaming- en werkstations. Met een geheugensnelheid van 7200 MHz en CL 34 timings leveren deze modules snel en efficiënt geheugen voor de nieuwste computertechnologie. De modules zijn compatibel met XMP-profielen voor eenvoudige configuratie en optimale prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Team Group Inc. |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 7200 MHz |
| Timings | CL 34 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 765441766426 |
| Vendorcode | CTCED532G7200HC34ADC01 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 34 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.4 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 7200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 7 mm |
| Diepte | 133 mm |
| Hoogte | 32 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Sequentiële bandbreedte - 100% lezen (max.) | 57600 MB/s |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 765441766426 |
| Vendorcode | CTCED532G7200HC34ADC01 |
| Artikelnr | 1116394 |
| Merk | Team Group Inc. |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


