Team Group VULCAN FLBD516G6000HC3001 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
Hoofdafbeelding 0
1x
Team Group VULCAN FLBD516G6000HC3001 is een krachtig DDR5 geheugenmodule van 16 GB met een snelheid van 6000 MHz en CL 30 timings. Met ondersteuning voor Intel XMP, biedt dit geheugen een uitstekende prestatie voor gaming en multitasking. Het is ontworpen voor gebruikers die op zoek zijn naar een betrouwbare en hoogwaardige geheugenoplossing voor hun systeem.
Belangrijkste specificaties
Eigenschap Waarde
Merk Team Group Inc.
Modules (aantal)1 stuk(s)
Geheugen capaciteit16 GB
Geheugen snelheid6000 MHz
TimingsCL 30
Intel XMP ondersteuning ✓︎
Verkrijgbaar sindsJuni 2024
EAN765441868694
VendorcodeFLBD516G6000HC3001
Specificaties
Certificaten
Eigenschap Waarde
Certificering FCC, CE, UKCA, RoHS
Design
RGB verlichting ✖︎
Kleur Product Zwart
Type koeling Heatsink
Geheugen
Timings CL 30
Component voor PC
ECC foutcorrectie✓︎
Geheugen bandbreedte (max) 6 GB/s
Geheugen form factor 288-pin DIMM
Spanning 1.35 v
Modules (aantal) 1 stuk(s)
Geheugenlayout 1 x 16 GB
Intel XMP ondersteuning✓︎
Geheugen capaciteit 16 GB
Geheugen Type DDR5
Geheugen snelheid 6000 MHz
Loden behuizing Aluminium
Gewicht en omvang
Breedte 7,5 mm
Diepte 140 mm
Hoogte 32.7 mm