Team Group VULCAN 16 GB 1 x 16 GB DDR5 6000 MHz FLABD516G6000HC3001 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
2x
De Team Group VULCAN 16 GB DDR5 6000 MHz-geheugenmodule biedt hoge prestaties en snelle datadoorvoer voor enthousiastecomputersystemen. Met zijn snelheid van 6000 MHz en AMD EXPO-ondersteuning is deze module geschikt voor veeleisende toepassingen zoals gaming, content creation en multitasking. De CL 30-timing draagt bij aan de efficiënte gegevensverwerking. Deze 16 GB-module is ideaal voor upgrading of het opbouwen van krachtige pc-configuraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Team Group Inc. |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Timings | CL 30 |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 765441868120 |
| Vendorcode | FLABD516G6000HC3001 |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Timings | CL 30 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.35 v |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✖︎ |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Breedte | 7,5 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 32.7 mm |