Je bent nog niet ingelogd
Kingston DDR5 FURY Beast 2x16GB 6400 KF564C32BBEK2-32 geheugenmodule
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
37x
De Kingston DDR5 FURY Beast geheugenmodules bieden hoogwaardige prestaties voor de meest veeleisende gebruikers. Met een capaciteit van 32 GB, een geheugensnelheid van 6400 MHz en CL 32 timings, levert deze oplossing een krachtige ondersteuning voor moderne systemen. Dankzij de AMD EXPO-ondersteuning is deze module compatibel met AMD-platforms en biedt het gebruikers een eenvoudige plug-and-play-ervaring. Voor wie op zoek is naar een betrouwbaar en hoogwaardig DDR5-geheugen, is de Kingston DDR5 FURY Beast een uitstekende keuze.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Kingston |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 6400 MHz |
| Timings | CL 32 |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
| EAN | 740617342765 |
| Vendorcode | KF564C32BBEK2-32 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| JEDEC-standaard | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 32 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.4 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✖︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 6400 MHz |
| Loden behuizing | Goud |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 6,62 mm |
| Diepte | 133,3 mm |
| Gewicht | 67,48 g |
| Hoogte | 34.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 740617342765 |
| Vendorcode | KF564C32BBEK2-32 |
| Artikelnr | 1148389 |
| Merk | Kingston |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (9)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
EdwinK
Geplaatst: 18-05-2026
37 dagen in bezit
Snel en stabiel
Goede prestaties
Wit !
Helaas paar maanden te laat gekocht dus duur
Zeer tevreden over dit geheugen. Werkt direct stabiel op 6000 MT/s en ziet er mooi uit in een witte build. Goede prestaties voor gaming en dagelijks gebruik. Snelle DDR5 kit met stabiele EXPO/XMP prestaties. Installatie verliep probleemloos en de timings zijn uitstekend voor deze prijsklasse.
★★★★★★★★★★
Gigibby
Eerste review
Geplaatst: 15-03-2026
5 dagen in bezit
Total black
Next day delivery with code
Cool litle ram Normal size same as ddr4
★★★★★★★★★★
Ricardo
Eerste review
Frequente koper
Geplaatst: 18-02-2026
26 dagen in bezit
Goede prijs
Competitieve RAM-prijs in deze marktomstandigheden. Optimale prestaties Met EXPO.
★★★★★★★★★★
Ziggy the Reviewer
Eerste review
Frequente koper
Geplaatst: 10-02-2026
5 dagen in bezit
The new wealth status indicator.
Stable
Hynix memory chips
Low temps
Ya'll know what... 💸
Works as a charm (it better be for that price). Stable @6000Mhz using EXPO I as well as EXPO II with my Ryzen 9 9900x. I will give it to my grandkids one day as family jewels.
★★★★★★★★★★
Koen
Eerste review
Geplaatst: 21-01-2026
5 dagen in bezit
Perfect in mijn nieuwe computer
Werkt perfect in mijn nieuwe computer.
❮
❯
❮
❯


