Je bent nog niet ingelogd
G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 32 GB 2 x 16 GB DDR5 7200 MHz F5-7200J3445G16GX2-TZ5RW geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB geheugenmodule biedt een totale capaciteit van 32 GB verdeeld over 2 sticks met een snelheid van 7200 MHz en CL34 timings. Het geheugen is compatibel met Intel XMP en AMD EXPO en beschikt over RGB-verlichting voor een premium uitstraling. Deze high-end DDR5-modules kunnen een prestatieboost leveren voor geavanceerde systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 7200 MHz |
| Timings | CL 34 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 4713294235008 |
| Vendorcode | F5-7200J3445G16GX2-TZ5RW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 34 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.40 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 7200 MHz |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713294235008 |
| Vendorcode | F5-7200J3445G16GX2-TZ5RW |
| Artikelnr | 1150939 |
| Merk | G.Skill |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


