Je bent nog niet ingelogd
G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 2x16GB DDR5 6800 F5-6800J3445G16GX2-TR5S geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
14x
De G.Skill DDR5 Trident Z5 Neo RGB 2x16GB DDR5 6800 F5-6800J3445G16GX2-TR5S geheugenmodules bieden gebruikers een krachtig DDR5-geheugenoptie. Met een totale capaciteit van 32GB en een snelheid van 6800MHz kunnen deze modules intense workloads aan. De CL 34 timings en ondersteuning voor Intel XMP zorgen voor een optimale prestatie. De RGB-verlichting voegt bovendien een stijlvolle touch toe aan uw pc-setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 6800 MHz |
| Timings | CL 34 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
| EAN | 4713294237064 |
| Vendorcode | F5-6800J3445G16GX2-TR5S |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zilver |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 34 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.4 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 6800 MHz |
| Loden behuizing | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✖︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713294237064 |
| Vendorcode | F5-6800J3445G16GX2-TR5S |
| Artikelnr | 1153158 |
| Merk | G.Skill |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


