Je bent nog niet ingelogd
G.Skill DDR5 64 GB F5-5600J3636D32GX2-IS geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
2x
G.Skill DDR5 geheugenmodule met een totale capaciteit van 64 GB, bestaande uit 2 modules van elk 32 GB. Deze kit ondersteunt geheugensnelheden tot 5600 MHz en is optimaal geconfigureerd met CAS Latency 36. Het geheugen is compatibel met Intel XMP-profielen voor moeiteloze overcloocking op Intel-platformen en ondersteunt AMD EXPO voor AMD-systemen. Ideaal voor gebruikers die zoeken naar hoogperformante DDR5-geheugen met uitstekende snelheden en flexibiliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen snelheid | 4800, 5600 MHz |
| Timings | CL 36 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 4713294237347 |
| Vendorcode | F5-5600J3636D32GX2-IS |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 36 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.25 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 4800, 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 31.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713294237347 |
| Vendorcode | F5-5600J3636D32GX2-IS |
| Artikelnr | 1154079 |
| Merk | G.Skill |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


