Je bent nog niet ingelogd
XPG DDR5 Lancer Blade 2x8GB 5600 CL46 AX5U5600C468G-DTLABBK geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
5x
De XPG DDR5 Lancer Blade geheugenmodules bieden een snelle prestatie van 5600 MHz met CL46 timings, ondersteund door XMP en AMD EXPO. Met een totale capaciteit van 16 GB over 2 modules, is dit een krachtig geheugenset voor gaming en veeleisende toepassingen. De stijlvolle zwarte afwerking maakt het een aantrekkelijke toevoeging aan elke PC-configuratie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | XPG |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Timings | CL 46 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 4711085947994 |
| Vendorcode | AX5U5600C468G-DTLABBK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 46 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✓︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.1,1.4 V |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 33,8 mm |
| Diepte | 133,3 mm |
| Gewicht | 32,9 g |
| Hoogte | 7.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711085947994 |
| Vendorcode | AX5U5600C468G-DTLABBK |
| Artikelnr | 1157678 |
| Merk | XPG |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


