Je bent nog niet ingelogd
Patriot Memory Viper Elite 5 Ultra 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6400 MT/s 288-pin DIMM VEUR564G6432K geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
De Patriot Memory Viper Elite 5 Ultra is een krachtige DDR5 geheugenset bestaande uit twee 32GB modules met een snelheid van 6400 MT/s. Met CAS latency 32 biedt deze kit uitstekende prestaties voor gaming en professionele toepassingen. De set ondersteunt zowel Intel XMP als AMD EXPO voor eenvoudige overclocking. Voorzien van RGB verlichting voor een aantrekkelijke uitstraling. De 288-pin DIMM configuratie is compatibel met moderne DDR5 platforms en biedt totaal 64GB werkgeheugen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Patriot |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen snelheid | 6400 MHz |
| Timings | CL 32 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4711378430097 |
| Vendorcode | VEUR564G6432K |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 32 |
| Component voor | PC |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.1,1.4 V |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 6400 MHz |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 133 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Gewicht | 46 g |
| Hoogte | 44 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711378430097 |
| Vendorcode | VEUR564G6432K |
| Artikelnr | 1168868 |
| Merk | Patriot |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten


