Je bent nog niet ingelogd
G.Skill DDR5 Ripjaws M5 RGB 64 GB 2 x 32 GB DDR5 6000 MT/s 288-p F5-6000J3636F32GX2-RM5NRK geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
Nieuw
❮
❯
G.Skill DDR5 Ripjaws M5 RGB biedt geavanceerde prestaties voor gamers en content creators. Dit kit bevat twee 32GB-modules met een snelheid van 6000 MT/s en CAS Latency 36, wat uitstekende gaming- en workload-prestaties mogelijk maakt. De geheugenmodules ondersteunen zowel Intel XMP als AMD EXPO, waardoor eenvoudige profilering wordt gegarandeerd. Met RGB-verlichting kan de RAM aan uw systeem worden aangepast. Het geheugenkit is ontworpen voor DDR5-compatible systemen en biedt een totale capaciteit van 64GB voor veeleisende toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Timings | CL 36 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4713294237675 |
| Vendorcode | F5-6000J3636F32GX2-RM5NRK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 36 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Spanning | 1.1,1.35 V |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| SPD profiel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713294237675 |
| Vendorcode | F5-6000J3636F32GX2-RM5NRK |
| Artikelnr | 1169330 |
| Merk | G.Skill |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Nieuw
❮
❯


