Je bent nog niet ingelogd
Patriot Memory Viper Venom 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MT/s 288-pin DIMM ECC PVVR516G56C36 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
Nieuw
De Patriot Memory Viper Venom DDR5 geheugenmodule biedt 16 GB capaciteit met snelheden tot 5600 MT/s, ontworpen voor high-performance computing. Met CAS Latency 36 levert deze module snelle gegevenstoegang. Het ondersteunt zowel Intel XMP als AMD EXPO voor eenvoudige overclocking-configuraties. De module beschikt over RGB-verlichting voor esthetische aanpassingen. Ideaal voor gamers, content creators en power users die behoefte hebben aan betrouwbare, snelle geheugen met geavanceerde features.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Patriot |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Timings | CL 36 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4711378429220 |
| Vendorcode | PVVR516G56C36 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 36 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✓︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.1,1.2,1.25 V |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 137 mm |
| Diepte | 7 mm |
| Gewicht | 52 g |
| Hoogte | 43 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| On-Die ECC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711378429220 |
| Vendorcode | PVVR516G56C36 |
| Artikelnr | 1169414 |
| Merk | Patriot |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Nieuw


